Příběhový mód ve FIFA 18 bude ještě lepší než loni! Na Alexe Huntera čeká tohle těžké rozhodnutí

Fotbalová sezona začíná na konci září.
Režim Cesta se vrací do FIFA 18
Režim Cesta se vrací do FIFA 18
EA Sports

reklama

Herní série FIFA zaznamenala v loňském roce riskantní pokus – vývojáři se rozhodli na sportovní hru naroubovat příběh, což není něco, s čím by lidé z EA Sports přišli jako první, ale pořád se nemůžeme bavit o ničem tradičním. Risk se navíc vyplatil a Alexe Huntera, fiktivního hrdinu a protagonistu režimu Cesta, si fanoušci oblíbili. I proto se letos vrací, ovšem ve značně inovované formě.

Na veletrhu Gamescom vývojáři potvrdili, že na hráče čeká mnohem více rozhodnutí, která navíc nebudou ovlivňovat jen to, jaký dres Alex Hunter obleče. Ačkoliv je hlavním tématem letošního roku Alexův přestup z anglického celku do zahraničí, vše se bude lišit podle toho, co hráči nakonec vyberou. Ve hře je samozřejmě Real Madrid, hovoří se ale také o možném přestupu do Německa nebo setrvání ve Velké Británii. Do toho všeho by měl Alex řešit i svou reprezentační kariéru a všechny problémy s tím spojené.

Vývojáři se nebojí tvrzení, že díky tomu zůstane hráčům určitá část příběhu zcela skryta a přinutí je tak zahrát si za Alexe opakovaně. Lepšímu zážitku by měly pomoci i nové volby odpovědí a také možnost upravit si Alexův vzhled. V tomhle ohledu chtějí autoři hry přiblížit svět mladých fotbalových star, jak jen to jde, takže na přetřes přijdou nejrůznější tetování nebo divoké účesy. Snad tedy i tentokrát bude příběh stát za to!

 

reklama

reklama