PROZRAZENO: Legendární Wolfenstein bude mít pokračování! Jak se další díl jmenuje a kdy vyjde?

Spekulace nelhaly, na detaily si ale musíme ještě chvíli počkat!
Wolfenstein se dočká dalšího pokračování
Wolfenstein se dočká dalšího pokračování
Bethesda

reklama

Stává se zvykem, že před zahájením E3 vyskakují jako houby po dešti "záhadné" úniky informací, které by se měly na veřejnost dostat až v době konání konkrétní tiskové konference. Dozvěděli jsme se tak o tom, jak bude vypadat multiplayer v novém Star Wars Battlefront II a víme už také najisto, že přijde nový Wolfenstein.

O pokračování Woflensteina z dílny MachineGames, kteří přinesli v roce 2014 opravdu povedený reboot, se spekuluje už nějaký ten měsíc, nakonec to ale nebyli lidé z Bethesdy, kdo spekulace potvrdil. Hra Wolfenstein 2: The New Colossus se objevila na Amazonu, dokonce i s datem vydání – 27. října 2017.

Pro fanoušky téhle nesmrtelné série to je jistě dobrá zpráva, otázkou však je, co na to momentálně říkají lidé z Bethesdy. Scénáře jsou v podstatě dva – stejně jako kdykoliv předtím. Buďto padají hlavy, anebo se naopak bouchá šampaňské za skvělé načasování řízeného úniku, díky kterému budou v pondělí v 6 hodin ráno českého času všechny oči nasměrovány kýženým směrem. Tedy na tiskovou konferenci Bethesdy, samozřejmě.

Připomínáme také, že jsme letos přímo v Los Angeles, tiskovou konferenci Bethesdy budeme sledovat na vlastní oči a posléze bychom si měli oznámené hry rovněž vyzkoušet. Dojmy z Wolfensteina tak přineseme co nejrychleji!

reklama

reklama