První trailer God of War: Ragnarok ukazuje vymodlené pokračování herní pecky

V severských krajích Midgardu pořádně přituhuje. Kratos a jeho syn Atreus se chystají na finální bitvu mezi bohy a jotuny.
God of War: Ragnarok
God of War: Ragnarok
Santa Monica Studio

reklama

Fanoušci kultovní videoherní série God of War se dočkali. Na zářijovém PlayStation Showcase se skutečně představil God of War: Ragnarök v prvním plnohodnotném traileru. Jde o druhé dobrodružství Kratose v severském Midgardu, při kterém ho doprovází jeho syn Atreus.

Hra se bude odehrávat několik let po konci minulého putování, což je vidět hned z prvních záběrů, na kterých Atreus znatelně povyrostl. Trailer ukazuje i návrat dalších známých hrdinů, jakými jsou Mimir (tedy jeho hlava), Freya nebo trpasličí bratři Brokk a Mjollni. Minule avizovaný příchod Thora trailer rázně potvrzuje.

Konečně budeme moci navštívit všech devět světů, které propojuje strom Yggdrasil – nově i Vanaheim, Svartalfheim a hlavně Asgard. Na kvalitu celé hry tentokrát nebude dohlížet Cory Barlog. Ředitelem vývoje se totiž stal Eric Williams, který je však se sérii God of War taky spjatý od jejího počátku.

Hra vyjde exkluzivně na PlayStation 5, datum vydání však stále nebylo upřesněno. Zatím se počítá s rokem 2022.

Co říkáte na trailer?

reklama

reklama