První trailer remasterované trilogie GTA konečně ukázal, jak budou slavné hry vypadat

Herní klasika nenabídne jen vylepšenou grafiku, ale taky nový způsob ovládání.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

GTA: Trilogy - Definitive Edition
Rockstar Games

reklama

Vylepšená trilogie her ze série Grand Theft Auto vyjde digitálně už 11. listopadu a bude stát 1 600 korun na všech platformách – tedy PC, obou generacích PlayStationu a Xboxu i Nintendu Switch. Kdo má zájem o krabicovou verzi, počká si do 6. prosince.

Jak je vidět z traileru, grafika všech tří dílů, tedy GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, prošla zásadním vylepšením, ale jelikož se nejedná o kompletní remake, jádro zůstalo stejné.

Kromě zvýšených detailů, lepšího nasvícení nebo delší vykreslovací vzdálenosti se ale dočkáme i modernizovaného způsobu ovládání, které bude vycházet z nejnovějšího dílu série GTA V.

GTA: Trilogy - Definitive Edition
Autor: Rockstar Games GTA: Trilogy - Definitive Edition

Hra už jde předobjednat na digitálních obchodech PlayStationu, Xboxu, Switche nebo v Microsoft Storu. Jen pro informaci – v PC verzi hra vyžaduje 45 GB místa na disku, což dokazuje, že kvalita textur i modelů šla oproti originálům skutečně nahoru.

Vrátíte se zpátky do světa vylepšených klasik?

reklama

reklama