PUBG má další vážnou konkurenci! Jsou Paladins: Battlegrounds jen drzou kopírkou, nebo legitimní alternativou?

Svět se zamiloval do battle royale.
Paladins mají mód battle royale
Paladins mají mód battle royale
Paladins/Bluehole

reklama

Jak se asi museli cítit vývojáři ze studia id Software, když se po vydání legendárního Wolfensteina 3D začaly hojně objevovat další a další trojrozměrné střílečky, které si bez skrupulí přivlastnily koncept a nechaly se Wolfem inspirovat? Pravděpodobně stejně jako vývojáři z Bluehole v roce 2018, kteří prorazili s battle royale akcí PUBG a nervózně sledují, jak velký zájem o tento multiplayerový režim mají i ostatní studia.

Po Fortnite totiž s battle royale koketuje také free to play hra Paladins, která navíc nově přidaný multiplayerový režim pojmenovává jednoduše Battlegrounds. K dispozici je i první trailer a zběžný popis toho, jak mód funguje, extra představování ale zřejmě nepotřebuje. Namísto elektrikou nabité zóny bude tlačit na hráče mlha a… to je tak nějak celé. Zbytek je zkrátka PUBG, zasazené do stylu Paladins.

Jestli to vyvolá ze strany Bluehole nějakou reakci, zatím nevíme, ale troufáme si tipnout, že zcela určitě ano. Už zmiňovaný Fortnite ležel tvůrcům PUBG v žaludku a hartusili výhružkami, že pokud se něco radikálně nezmění, vyvodí z toho důsledky. V tomhle případě si už od PUBG propůjčují Paladins i název a vše může být o chloupek vyhrocenější.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!