PUBG se na Xboxu konečně dočkalo vytoužené opravy! Bude už hra fungovat bez problémů?

Ovladače do ruky, PUBG opět funguje
PUBG dostalo na Xboxu důležitý update
PUBG dostalo na Xboxu důležitý update
Bluehole Inc.

reklama

Není sporu o tom, že je Playerunknown's Battlegrounds celosvětovým hitem, který láme rekordy na Steamu i coby prostředek ke sledování na Twitchi. Příchod na konzoli Xbox One tak byl už dopředu doprovázen obrovským rozruchem, který ale ustal v momentě, kdy se hra na konzoli skutečně objevila. Kvantum chyb totiž zabraňovalo hráčům, naplno si tenhle battle royale zážitek užít, tahle situace už je ale od dnešního dne minulostí.

Vývojáři ze studia Bluehole totiž vydali smutně vyhlížený update, který řeší ty největší patálie a vrací konzolovou verzi do hry. Co všechno se změnilo? Není toho věru málo, pokud ale patříte ke smolařům, kteří se na hraní PUBG na Xbox One těšili, zajímat vás bude především zvýšení počtu snímků za vteřinu, způsobované během komunikace na trati klient - server, vyřešení chyb, spojených s inventářem a upravení světla v domech a interiérerch obecně.

V detailech k updatu se pak odstranění dalších chyb skrývá jen pod vágní položkou bug fixes, vývojáři ale mysleli i na nekontrolovatelné pády hry zpět do hlavního menu Xboxu, což byl další z řady palčivých problémů. Jistě, žádný update ve výsledku není samospásný, ale tyhle záležitosti by měly v tuto chvíli stačit k tomu, abyste si konečně mohli dojít pro nálož kuřecí večeře.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!