Do Call of Duty: Warzone míří největší akční legendy. Dočkaly se velmi stylového oznámení

Legendární akční hrdinové se utkají ve válečné zóně.
Slavní akční hrdinové v Call of Duty: Warzone
Slavní akční hrdinové v Call of Duty: Warzone
TriStar Pictures / Activision / 20th Century Fox

reklama

Populární free-to-play battle royale Call of Duty: Warzone uvítá dvě největší legendy akčních filmů. První je John Rambo rozsévající v podání Sylvestera Staloneho na plátnech smrt už od roku 1982, druhou John McClane ze série Smrtonosná past, kterému dodal štiplavé charisma Bruce Willis.

John Rambo a JohnMcClane
Autor: Warner Bros. Interactive Entertainment / 20th Century Fox John Rambo a JohnMcClane

Hráči se jich dočkají ještě v této sezoně, což naznačují drobné změny na mapě Verdansk, ale taky vtipné narážky vývojářů na sociálních sítích. První shrnuje kariéru Johna Ramba optikou herních statistik, která dokazuje, že ten chlap je skutečným mistrem svého oboru.

John McClane představoval ve své době nový druh sarkastického akčního hrdiny, takže i jeho oznámení není tak přímočaré a chytře pomrkává na fanoušky. Vznikly totiž webové stránky fiktivní firmy Nakatomi Duct Cleaning na které láká odkaz slogan: „Ventilační roury vytvářejí složitou a nebezpečnou síť. Pokud ty vaše potřebují opravit, volejte ty nejlepší v oboru Nakatomi Duct Cleaning.

Call of Duty: Warzone následuje cestu svého battle royale konkurenta Fortnite, kde hostují slavní hrdinové už několik sezon. Mluví se o tom, že Warzone brzy přivítá i další ikonické akční hrdiny – na špičce žebříčku je Dutch (Arnold Schwarzenegger), Colonel James Braddock (Chuck Norris) nebo Martin Riggs (Mel Gibson).

Jaké další akční hrdiny byste rádi ve Warzone?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!