REVOLUCE: Pořiďte si skutečné plenky ke hraní hororových her! K Outlastu 2 je budete potřebovat

Nic bizarnějšího už asi vymyslet nejde...
Herní pleny Underscares
Herní pleny Underscares
Red Barrels

reklama

Tak tohle je opravdový bizár! Vývojáři hry Outlast 2 se totiž rozhodli, že vyslyší volání těch, kdo si už hru v demoverzi vyzkoušeli a vyřeší jejich největší problém. Takřka každý si totiž stěžuje, že si po dohrání ukázky musí jít vyměnit spodní prádlo, s novými plenami Underscares už ale tahle potřeba odpadne.

Jakkoliv se to zdá úsměvné a překvapivé, projekt speciálních hororových plínek pro velké kluky a holky je zcela legitimní a momentálně jeho kampaň běží na Kickstarteru. Cílovou částkou je 40 tisíc kanadských dolarů s tím, že se už podařilo vybrat přibližně třetinu. Pokud se do patnácti dní podaří vytyčené částky dosáhnout, můžete si gratulovat!

Zaplatíte-li totiž v přepočtu 1000 Kč (a případné poštovné), obdržíte plínky i digitální verzi hry, k dispozici jsou ale i dražší varianty se světlem a držákem na pití, což je během dlouhého hraní potřeba. Ultimátní odměnou pak je dekorace Outlast 2 kaple v životní velikosti s plnou výbavou 18 plenek za lidových 125 000 Kč. To se vyplatí, ne?

reklama

reklama