REVOLUCE: Pořiďte si skutečné plenky ke hraní hororových her! K Outlastu 2 je budete potřebovat

Nic bizarnějšího už asi vymyslet nejde...
Herní pleny Underscares
Herní pleny Underscares
Red Barrels
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak tohle je opravdový bizár! Vývojáři hry Outlast 2 se totiž rozhodli, že vyslyší volání těch, kdo si už hru v demoverzi vyzkoušeli a vyřeší jejich největší problém. Takřka každý si totiž stěžuje, že si po dohrání ukázky musí jít vyměnit spodní prádlo, s novými plenami Underscares už ale tahle potřeba odpadne.

Jakkoliv se to zdá úsměvné a překvapivé, projekt speciálních hororových plínek pro velké kluky a holky je zcela legitimní a momentálně jeho kampaň běží na Kickstarteru. Cílovou částkou je 40 tisíc kanadských dolarů s tím, že se už podařilo vybrat přibližně třetinu. Pokud se do patnácti dní podaří vytyčené částky dosáhnout, můžete si gratulovat!

Zaplatíte-li totiž v přepočtu 1000 Kč (a případné poštovné), obdržíte plínky i digitální verzi hry, k dispozici jsou ale i dražší varianty se světlem a držákem na pití, což je během dlouhého hraní potřeba. Ultimátní odměnou pak je dekorace Outlast 2 kaple v životní velikosti s plnou výbavou 18 plenek za lidových 125 000 Kč. To se vyplatí, ne?

Reklama
Reklama