The Rock odhalil, že si zahraje v adaptaci velkolepé herní pecky. O co by mohlo jít?

Jedna z největších filmových hvězd planety láká na epický herní celovečerák.
Jaká role asi čeká Rocka?
Jaká role asi čeká Rocka?
Santa Monica Studio / Universal Pictures / Bethesda Softworks

reklama

Dwayne „The Rock“ Johnson bude hvězdou dalšího herního filmu, tentokrát by podle jeho slov mělo jít o něco opravdu mimořádného. Prozradil to v rozhovoru pro magazín Men's Journal.

Jde o adaptaci jedné z největších a nejpřísnějších her. Nemůžu zatím prozradit, o kterou se jedná, ale tento rok dojde k oznámení, řekl Johnson a naznačil, že sám hru několik let hrál. Johnson není v tomto žánru nováčkem, zahrál si už ve filmu Doom (2005) podle legendární střílečky a taky ve snímku podle arkádové klasiky Rampage. V češtině film vyšel pod názvem Rampage Ničitelé (2018).

The Rock ve filmu Doom
Autor: Universal pictures The Rock ve filmu Doom

Internetem okamžitě začaly kolovat spekulace a domněnky. Nejčastěji se mluví o adaptaci God of War, pro kterou má Johnson výborné fyzické předpoklady a už delší čas se o ní mluví v souvislosti s tím, jak Sony aktuálně adaptuje do filmů či seriálů své největší herní značky jako Uncharted, The Last of Us nebo Twisted Metal.

Hodně je zmiňováno taky Gears of War. Naposledy se mluvilo o chystaném filmu pod hlavičkou Universal Pictures při vydání Gears of War 4 v říjnu 2016. Pak unikaly už jen střípky o přepisování scénáře a od té doby je kolem filmu ticho. Johnson by do jednotky Delta-One zapadl celkem s přehledem.

Mezi tipy se dále objevují i Call of Duty, Serious Sam nebo Wolfenstein.

Co myslite vy?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!