Splněný sen! Tvůrci GTA V právě oznámili Red Dead Redemption 2!

Vracíme se na divoký západ!
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Rockstar

reklama

Zapomeňte na GTA, vývojáři ze studia Rockstar totiž oznámili pokračování hry Red Dead Redemption, které před lety zamávalo s vnímáním her z divokého západu. Pokračování vyjde na podzim příštího roku a vrátí nás do dob drsných a náležitě smradlavých chlápků, kteří to uměli s revolvery, lasem, kořalkou a děvčaty.

Na Twitteru Rockstar Games už několik dní vycházely obrázky, naznačující, že se něco děje a před několika minutami došlo k oficiálnímu odhalení. Red Dead Redemption 2 vyjde na podzim příštího roku a zdá se, že zatím pouze na Xbox One a PlayStation 4.

Podle všeho se dočkáme obrovského otevřeného světa divokého západu, nových možností interakce a zcela nového příběhu, pravděpodobně navazujícího na osud hlavního hrdiny prvního dílu Johna Marstona. Další zajímavostí je, že se hra dočká své online části, podobně jako tomu je v GTA V! Red Dead Redemption 2 Online by se tak mohlo stát žádaným prvkem, díky kterému hra přežije další roky po vydání.

Aby bylo oznámení kompletní, naplánovali vývojáři také vydání traileru – dočkáme se už ve čtvrtek a očekáváme jen to nejlepší!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!