Nová Star Wars hra se zaměří na bitky se světelnými meči! Co všechno o ní víme?

Nová hra s rytíři Jedi vyjde dříve, než se čekalo.
Chystaná Star Wars hra od studia Respawn bude hlavně o světelných mečích
Chystaná Star Wars hra od studia Respawn bude hlavně o světelných mečích
20th Century Fox/Lucasfilm/Lucasfilm

reklama

Co si budeme namlouvat, druhý Battlefront byl zklamání a na EA se po odfláknutém singleplayeru a hlavně příšerném systémů mikrotransakcí valí oprávněná kritika. Navíc i prodeje hry jsou zklamáním. Proto teď vydavatel přišel s novými informacemi o další Star Wars hře, kterou vyvíjí studio Respawn Entertainment, tvůrci oceňované série Titanfall.

Půjde o akční hru s pohledu třetí osoby, která bude klást důraz na souboje se světelnými meči a taky na sžití s hlavní postavou – bude tak mít nejen RPG systém, ale i určité možnosti morálního rozhodování. Nejsme zdaleka jediní, kterým to připomíná legendární kousky jako SW: Jedi Knight nebo SW: Jedi Academy, tedy návrat k dospělějšímu příběhu s poctivým vykreslením učení rytířů Jedi.

Vydání je plánováné už na druhou polovinu příštího roku, takže bychom se již brzy měli dočkat větších podrobností, prvních fotek nebo videí. Třetí Battlefront a dobrodružná hra navazující na zrušený projekt studia Visceral Games se scenáristkou série Uncharted Amy Henning přijdou až poté.

Na kterou z trojice chystaných Star Wars her se těšíte nejvíc?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama