Představení velké Star Wars hry se blíží! Tady je plakát a všechno, co o ní zatím víme

Očekávání jsou nemalá, ale mohla by být naplněna.
Jedi: Fallen Order
Jedi: Fallen Order
Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dlouho očekávaná hra Star Wars Jedi: Fallen Order bude představena už tuto sobotu 13. dubna od 20.30 hodin našeho času na akci Star Wars Celebration v Chicagu. Kromě trailerů i konkrétních detailů má být zveřejněno taky přesné datum vydání, které je plánováno na konec letošního roku.

Za hrou stojí studio Respawn Entertainment (Titanfall, Apex Legends). Odehrává se v době příkazu 66, kdy Inkvizitoři z příkazu císaře Palpatina systematicky vyhlazují řád Jedi (konec epizody 3 – Pomsta Sithů) 

Na oficiálních sociálních sítích už se objevila první grafika. Kromě loga ukazuje rozbitý světelný meč na starobylém reliféfu s jiskrami nedalekého požáru. Hra bude singleplayerovou akční adventurou, pohánět ji má Unreal Engine 4 (narozdíl od většiny EA her s enginem Frostbite).

Skvělou zprávou je také potvrzená informace, že scenáristou hry je Chris Avellone. Ten napsal příběhy her jako SW: Knights of Old Republic 2, Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity, Prey (2017), Torment: Tides of Numenera nebo Divinity: Original Sin II.

V diskuzi na webu ResetEra mezitím dost informací propálil insider Nightlife. Jelikož byly jeho příspěvky rychle vymazány, asi na nich něco bylo. Co tedy zřejmě vynesl? Nepůjde o žádnou jednohubku, ale o pořádný příběh, kde si opravdu naplno užijeme používání Síly včetně vážení mezi temnou a světlou stranou.

Objeví se ve Star Wars Jedi Fallen Order taky ikonický Darth Vader?
Autor: fanart Objeví se ve Star Wars Jedi Fallen Order taky ikonický Darth Vader?

Souboje se světelnými meči nemají být lacinně arkádové, ale v něčem mají připomínat i hardcore hry typu Dark Souls s důrazem na preciznost a blokování. Vyprávění povede lineárně danou cestou s několika variantami a s jasně určeným hlavním hrdinou – má ho ztvárnit Cameron Monaghan ze seriálu Gotham.

Věříte, že Star Wars konečně dostanou pořádnou single player hru?

Reklama
Reklama