Představení velké Star Wars hry se blíží! Tady je plakát a všechno, co o ní zatím víme

Očekávání jsou nemalá, ale mohla by být naplněna.
Jedi: Fallen Order
Jedi: Fallen Order
Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dlouho očekávaná hra Star Wars Jedi: Fallen Order bude představena už tuto sobotu 13. dubna od 20.30 hodin našeho času na akci Star Wars Celebration v Chicagu. Kromě trailerů i konkrétních detailů má být zveřejněno taky přesné datum vydání, které je plánováno na konec letošního roku.

Za hrou stojí studio Respawn Entertainment (Titanfall, Apex Legends). Odehrává se v době příkazu 66, kdy Inkvizitoři z příkazu císaře Palpatina systematicky vyhlazují řád Jedi (konec epizody 3 – Pomsta Sithů) 

Na oficiálních sociálních sítích už se objevila první grafika. Kromě loga ukazuje rozbitý světelný meč na starobylém reliféfu s jiskrami nedalekého požáru. Hra bude singleplayerovou akční adventurou, pohánět ji má Unreal Engine 4 (narozdíl od většiny EA her s enginem Frostbite).

Skvělou zprávou je také potvrzená informace, že scenáristou hry je Chris Avellone. Ten napsal příběhy her jako SW: Knights of Old Republic 2, Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity, Prey (2017), Torment: Tides of Numenera nebo Divinity: Original Sin II.

V diskuzi na webu ResetEra mezitím dost informací propálil insider Nightlife. Jelikož byly jeho příspěvky rychle vymazány, asi na nich něco bylo. Co tedy zřejmě vynesl? Nepůjde o žádnou jednohubku, ale o pořádný příběh, kde si opravdu naplno užijeme používání Síly včetně vážení mezi temnou a světlou stranou.

Objeví se ve Star Wars Jedi Fallen Order taky ikonický Darth Vader?
Objeví se ve Star Wars Jedi Fallen Order taky ikonický Darth Vader?
fanart

Souboje se světelnými meči nemají být lacinně arkádové, ale v něčem mají připomínat i hardcore hry typu Dark Souls s důrazem na preciznost a blokování. Vyprávění povede lineárně danou cestou s několika variantami a s jasně určeným hlavním hrdinou – má ho ztvárnit Cameron Monaghan ze seriálu Gotham.

Věříte, že Star Wars konečně dostanou pořádnou single player hru?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama