Tenhle chlápek už hrál Mafii 3! Sledujte úvodní dvě hodiny a hledejte chyby…

Obstojí třetí díl legendární akce proti kvalitě předchozích dvou dílů?
Mafia 3
Mafia 3
Hangar 13 / Take-Two

reklama

I přes to, že třetí díla Mafie vyjde až začátkem října, vybraní hráči už dostali možnost ponořit se do příběhu. Je to možná trochu zvláštní, ale o svůj průchod hrou dostali povolení se podělit s lidmi na YouTube, a tak můžete i vy směle sledovat úvodní hodiny hry.

I přes to, že jsme dosud Mafii 3 nehráli, je nutné jednoznačně pochválit vizuální styl. Pokud se někdo bál, že hra ztratí na kráse a určitém puncu vážnosti jen kvůli tomu, že se přesouvá z poválečných dob do šedesátých let, byl vedle. Hra zkrátka vypadá skvěle, město je dostatečně živoucí, a i když se tu a tam najdou chyby, celkový dojem je parádní.

Také po příběhové stránce zřejmě hra nebude dělat ostudu, i když v tomto ohledu je těžké cokoliv hodnotit z ukázky, která zahrnuje jen malou část celého scénáře. Dialogy ale nezní úplně špatně, takže neztrácíme naději.

Jenže pak už zbývá jen samotná hratelnost a nejsme sami, kdo v Mafii 3 vidí celou řadu nedodělků, chyb a věcí, které zkrátka nejsou úplně tím, co by fanoušci očekávali. I přes to, že se budou dát jednotlivé prvky HUDu povypínat (údajně jen na PC, ale s největší pravděpodobností také na konzolích), rentgenový pohled, nebo ukazatele nepřátel působí jako pěst na oko. Někdy také solidně nezvládá situaci umělá inteligence, která se zdála podezřelá už na ukázkách z E3…

reklama

reklama