HERNÍ ÚLET: Simíci už jsou tak reální, že se v nich berou drogy!

Přidal drogy do simulátoru života The Sims... a sype mu to slušné peníze.
Drogy ve hře The Sims 4
Drogy ve hře The Sims 4
Basemental

reklama

Populární videoherní simulátor života The Sims 4 je v mnoha věcech omezený – i když si pořídíte všechny přídavky, stále hra připomíná spíše hraní s panenkami. Spousta dospělých věcí v ní chybí, ale skoro na všechny už existují herní modifikace. K mimořádně úspěšnému sexuálnímu módu se teď přidala i možnost přidat do hry drogy se vším, co se kolem nich točí.

Autorem feťácké modifikace BasementalCC je uživatel pod přezdívkou Basemental, který zatím vytvořil 4 drogy – marihuanu, kokain, MDMA a amfetaminy. A jelikož už mu lidé přispěli více než 6 tisíc dolarů (zhruba 20 tisíc Kč), bude přidávat další. Nebude to však heroin, který podle něho není zábavný, protože postavička prostě jenom odpadne, chystá však možná až přílis zábavné halucinogeny.

Večírek se trochu zvrhnul...
Autor: Basemental Večírek se trochu zvrhnul...

A jak přídavek vlastně funguje? Přidává nové činnosti jako šňupání, zapalování bongu, sdílení jointa nebo polykání pilulek. S tím souvisí i spousta úprav ve vzhledu i pohybech simíků. Dočasně se jim také zvýší vlastnosti jako spokojenost, energie nebo štěstí. Samozřejmě, pokud to nepřeženete, jinak se vše obrátí v noční můru. A profetovaná noc samozřejmě přináší i dojezd...

Nechybí riziko závislosti podle toho, jakou drogu užíváte. Návyk dokáže simíka finančně zruinovat a změny nálad a energií mu komplikují práci nebo vztahy s ostatními. Můžete se taky stát dealerem, samozřejmě s riziky, která to přináší.

Můžete se taky stát dealerem...
Autor: Basemental Můžete se taky stát dealerem...

Drogový mód zkrátka není jenom zábavná hříčka ale prostě způsob, jak hře přidat nový a realističtější odstín. Co myslíte?

reklama

reklama