Tohle je 5 nejočekávanějších her z nadcházejícího herního veletrhu E3! Na kterou se těšíte nejvíc?

Největší herní veletrh se blíží, tyhle hry musíte sledovat!
Nejočekávanější hry na E3 2017
Nejočekávanější hry na E3 2017
Rockstar/Sony

reklama

Už za necelý měsíc vypukne v Los Angeles největší herní veletrh a herní vývojáři už pozvolna začínají vydávat první informace, aby nalákali novináře i samotné hráče. Už nyní proto víme, na co se přesně těšit, takže pokud nemáte jasno, tady je pět nejočekávanějších her, které se stanou tématem celého léta!

RED DEAD REDEMPTION 2

Pokud milujete GTA a shodou okolností jste se nikdy nedostali k Red Dead Redemption, pak vám asi unikla jedna z nejlepších open-world akcí v historii videoher. Jednoduše řečeno, jedná se o GTA z Divokého západu a tahle skvělá záležitost bude pokračovat! Ačkoliv se vývojáři z Rockstaru na E3 neobjevují, jejich hry bývají promovány na konferencích konzolových firem a právě díky tomu by se mohl tak trochu otřást internet!

SPIDER-MAN

Komiksové filmy jsou v kurzu a na fungujícím trendu se pravidelně vezou i videohry. Ovšem s ne zrovna adekvátní kvalitou. Vše by mohl pozměnit Spider-Man od Insomniac Games, který během svého odhalení na loňském ročníku E3 doslova uhranul fanoušky komiksů i her obecně. Hra vypadá naprosto fantasticky a letos bychom si už konečně mohli sáhnout na hratelnou verzi!

GOD OF WAR

Pokud nejste fanoušci westernů a komiksů, pak by vás mohl oslovit návrat legendy jménem Kratos! Nový díl série God of War bude rebootem celé značky a představí drsného válečníka v trochu jiném světle. Stejně jako v případě již zmiňovaných titulů vypadá God of War božsky a slibuje několik hodně zajímavých vychytávek stran hratelnosti. Bohužel to ale vypadá, že se letos nedočkáme vydání…

DAYS GONE

Díky seriálu Živí mrtví jsou pořád v kurzu zombie a jestli existuje jediná hra s nemrtvými požírači mozků, na kterou byste se měli zaměřit, pak je to právě Days Gone. Realistický svět doslova se záplavou zombíků, romantická linka a drsný souboj o holé přežití. Co si přát víc? Videa navíc vypadají fantasticky, dýchají bezradnou atmosférou a vše by mohlo skvěle fungovat!

SEA OF THIEVES

Čekali jste Forzu Motorsport? Gran Turismo? Nové informace o Death Stranding? Ne, ne a znovu ne. Sea of Thieves sice působí v porovnání s velikány jako nicotný projekt, ale slibovaná zábava a volnost našeho konání je to, čeho si na hrách hodně vážíme. Roztomilá grafika, pirátský námět a hlavně důraz na kooperaci mnoha hráčů je to, co by mohlo učinit ze Sea of Thieves jednu z nejhranějších multiplayerových her tohoto roku!

reklama

reklama