Tohle je 7 nejlepších her, které vychází v létě! Herní sucho se letos nekoná!

Nemáte co hrát? Tak vypněte PUBG a pusťte se do těchto novinek
Hry vychází i v létě
Hry vychází i v létě
Sony

Je to, jako když utne. Začne léto, školou povinní se rozprchnou na tábory, k babičkám, k moři a všechno se zastaví. Často tenhle trend kopíruje i svět videoher, ale i letos je tahle představa zdánlivá. Pokud se poohlížíte po tom, co nového hrát během léta, přinášíme vám seznam sedmi hodně zajímavých her, na které byste se měli – vedle dohánění restů – zaměřit. Přehledně i s daty vydání!

Get Even | již vyšlo

Ve dvou prvních případech budeme trochu podvádět, protože se jedná o hry, které vyšly už na konci června. I tak jsme ale usoudili, že by vám mohli přijít vhod právě na začátku prázdnin už jen proto, o jaké žánry jde. V prvním případě tu máme Get Even – first person akci, která se na první pohled tváří jen jako další „simulátor chození“, ve kterém se něco děje. Ve skutečnosti je to ale povedená akční hra s příběhem, který vám doslova zamotá hlavu. A ta grafika!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy | již vyšlo

Ve druhém případě tu máme návrat jedné z největších legend hraní na PlayStationu – Crashe Bandicoota. Tenhle remaster všech tří dílů hry (bez spin-offů) vyšel 30. 6. a vypadá jednoduše skvěle. Hra navíc nebyla jen obohacena o nové textury, ale vznikla úplně od začátku na novém enginu, s přepracovanou hudbou, lehce upraveným ovládáním (to původní lze aktivovat) a hlavně s hromadou hodin nefalšované zábavy.

Splatoon 2 | 21. 7.

Pokud jste si pořídili novou konzoli od Nintenda – Switch – nebo se teprve rozmýšlíte, buďte ve střehu koncem července. Vyjde totiž pokračování nečekaně úspěšné střílečky Splatoon, které nás opět vezme do barevného světa plného… No, plného barviček, olihní a taktické akce, umně schované do zářivých barviček.

LawBreakers | 8. 8.

Dlouhé roky jsme čekali na to, s čím se vytasí legendární herní designér CliffyB, který stál například u zrodu série Gears of War. Jeho projektem jsou LawBreakers a jde o superrychlou multiplayerovou akci, ve které se tak trochu potírá gravitace. Pokud jste doma ve hrách jako Quake nebo Unreal, tak tohle je nová éra!

Sudden Strike 4 | 11. 8.

Možná to není příliš pravděpodobné, ale určitě jsou mezi vámi i milovníci strategií. A vzhledem k tomu, že se to s tímto žánrem má od desíti pěti, musíme vás upozornit na jeden očekávaný návrat. Po dlouhých 10 letech se totiž opět na pultech obchodů objeví Sudden Strike a kdo ví, třeba spolu s Call of Duty: WWII a již vydaným třetím dílem Blitzkrieg rozpoutá novou „druhoválečnou“ vlnu!

Uncharted: The Lost Legacy | 23. 8.

Asi největší letní pecka vyjde skoro na konci prázdnin, jedná se o pokračování série Uncharted, tentokrát s ženskými hrdinkami Chloe a Nadine. Podle nejčerstvějších informací přímo z veletrhu E3 nás čeká plnohodnotná porce příběhu a možná i nová větev, po které bude legendární série Uncharted růst dál. Rozhodně nečekejte nic polovičatého!

Life is Strange: Before the Storm | 31 . 8.

V roce 2015 zaznamenali francouzští vývojáři ze studia Dontnod nečekaný úspěch se svojí čas ohýbající adventurou Life is Strange a v poslední den prázdnin se dočkáme jejího pokračování. Půjde o pre-quel, ve kterém se podíváme na to, co se dělo před bouří. Vývojáři slibují lepší grafiku i více možností, což je něco, co fanoušci původní hry určitě rádi uvidí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama