Tohle je 7 nejočekávanějších hororů příštího roku! Vyhraje Pátek třináctého nebo Resident Evil?

Pokud se chcete bát, s těmito hrami nešlápnete v příštím roce vedle!
Hororové hry v roce 2017
Hororové hry v roce 2017
Capcom/Gun Media

reklama

Na příští rok se chystá celá řada hororů a není od věci si je krátce připomenout, abyste si mohli udělat poznámky v kalendáři a hlavně – měli se na co těšit! V našem výběru nechybí velké značky ani tituly, o kterých jste možná ani neslyšeli, takže směle do toho!

1) Allison Road | 2017

O hře Allison Road se mluví už přibližně rok a letos v červnu došlo na obrovskou pohromu. Vývoj hry byl zrušen a hráči chvíli mysleli, že je s celým projektem konec. Pak se ale lidem z Far From Home podařilo najít jiného investora a v říjnu se vývoj opět rozběhl. Co nás čeká, vidíte ve videu, které je znepokojivé a krásné zároveň. Jestli hledáte realistickou podívanou a „něco na způsob P.T.“, pak nešlápnete s Allison Road vedle!

2) Friday The 13th: The Game | 2017

Pátek třináctého je klasika a videoherní zprcování vypadá skvěle! Pravda, hry, v nichž se jeden hráč ujme role vraždícího monstra a zbytek hráčů se snaží přežít, jsme tu už měli, v podání tohohle kultu by to ale mohlo dopadnout dobře! Právě multiplayer je největším tahákem.

3) Resident Evil 7 | 24. ledna

Série Resident Evil je v prostoru videoher synonymem hororů a sedmý díl se bude snažit celou sérii zrestartovat a hlavně ji odprezentovat v úplně novém světle. Hra totiž bude zpracována v duchu moderních hororů, tedy ve first person pohledu a navíc s podporou VR. Hrozba infarktů je tudíž veliká.

4) Outlast 2 | Q2 2017

Už demoverze naznačila, že pokračování Outlastu bude mít solidní grády a vývojáři z Red Barrels pokračují v tom, co načrtli v prvním díle. Hlavní hrdina – nebo alespoň jeden ze dvou – nebude umět bojovat, proto jeho počínání s nepřáteli bude hodně pomalé a náležitě nervydrásající.

5) The Walking Dead Season 3 | 2017

Naprostá klasika, na které se „udělali“ vývojáři z Telltale Games. Živí mrtví se vrátí ve třetí sérii a přinesou dvě hratelné postavy. První z nich samozřejmě bude Clementine, druhou pak Javier Garcia. Oba hrdinové s odlišným charakterem a odlišnými problémy nad rámec apokalypsy, která se kolem nich odehrává.

6) Dead Island 2 | Q3 2017

Pamatujete na skvělé video z E3 2014, v rámci kterého vývojáři ze Sumo Digital odhalili pokračování Dead Islandu? Možná už ne, protože hru sužovaly problémy a stále nemá pevné datum vydání. Vzpomínka na první díl, který se nebral až tak vážně, však žhaví naději, že dvojka bude neméně pohodovou záležitostí!

7) P. A. M. E. L. A. | únor 2017

Na rozdíl od předchozích her, je poslední titul v našem výběru unikátní zejména v tom, že není založen na příběhu. Jde o survival počin, ve kterém se snažíte přežít co nejdelší dobu. Apokalypsou není zombie nákaza, ale rychle se šířící nemoc, která zapříčiňuje rapidní růst kostí, čímž vytváří z lidí hodně pitoreskní monstra. Hra měla původně vyjít už koncem tohoto roku, vývojáři ze studia NYVE si však vzali extra čas na doladění detailů.

reklama

reklama