Tohle je nejrealističtější závodní hra v historii! Podívejte se na nové Gran Turismo pro PlayStation 4! Rozeznáte grafiku od reality?

Nové Gran Turismo konečně vypadá k světu!
GT Sport
GT Sport
Polyphony Digital/Sony

reklama

Každý správný virtuální závodník vám řekne, že grafika není to hlavní. Nejdůležitější je chování aut, jejich počet, umělá inteligence, multiplayerové módy… Ale přesto, grafika dokresluje atmosféru a z obrázků či videí před vydáním beztak nejde nic dalšího pořádně vyčíst. Proto sledujte nejnovější záběry z dosud spíše podceňovaného Gran Turisma Sport.

GT Sport bude pokračování jedné z nejslavnějších závodních sérií pro PlayStation, ovšem tentokrát se vývojáři z Polyphony Digital rozhodli pro změnu. Už dopředu naznačili, že půjde o obsahově menší titul, který by měl překlenout delší dobu čekání na již oznámený plnohodnotný sedmý díl. Jenže jakékoliv obavy o celkovou kvalitu rozmetaly poslední vydané obrázky a gify.

Právě na základě gifů pak můžeme směle prohlásit, že Gran Turismo Sport vypadá opravdu skvěle a je hodně složité rozpoznat, kde končí realita a začíná virtualita. Jen víc!

A nebo snad raději zapadající slunce?

A na závěr pohled přímo z kokpitu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!