Tohle jsou nejdražší věci, které si můžete koupit na Steamu! Zmůžete se aspoň na jednu?

Hry nikdy nestály méně, ale pokud chcete utrácet...
Nejdražší položky na Steamu
Nejdražší položky na Steamu
Valve/Take-Two/Activision

Napadlo vás někdy, poohlédnout se na Steamu po nejdražších hrách a položkách obecně? Ne? Tak my vám tu práci ulehčíme. Pokud chcete doplnit svoji knihovnu o kousky, které vám budou závidět všichni vaši kamarádi (s herními PC!), pak byste měli vlastnit následující!

Nejdražší postava do hry

Pokud hrajete RimWorld, určitě jste už slyšeli o možnosti, propašovat do hry vlastní postavu. A to včetně příběhu, schopností, vzhledu a dalších vlastností, které se navíc propíšou do hry jako takové, takže postavu uvidí všichni. Jde o RimWorld Pirate King Upgrade a zaplatíte za něj 331 eur

Nejdražší herní bundle

Pokud chcete vzdát hold studiu Rebellion, pak se nákupem jejich balíčku dostanete k nejdražšímu hernímu bundlu, který se dá na Steamu koupit. Jde o kompletní antologii za 375 eur, ve které najdete 21 her a nejrůznějších DLC a dalších dobrot do her tohoto studia. Prim samozřejmě hraje série Sniper Elite.

Nejdražší mikrotransakce

Pokud byste chtěli jen tak vyhodit do vzduchu 500 eur, můžete to udělat prostřednictvím nákupu 15 400 PLEXů - tedy měny do EVE Online. A za ni si už můžete koupit docela pěknou výbavu, pokud tedy nenarazíte na někoho, kdo vás v neúprosném světě této hry jednoduše neobere o všechno, co máte. I nemáte!

Nejdražší DLC

Pokud bychom hledali jediný kus nejdražšího DLC, nedostali bychom se k nijak překvapivému číslu, rozšiřujeme proto tuto kategorii na souhrnnou cenovku za všechna DLC, která kdy vyšla ke konkrétní hře. A v tomto ohledu jednoznačně vyhrává Train Simulator. Ano, díky extrémní modovatelnosti a živé komunitě můžete koupit stovky a stovky nových přídavků, které svou celkovou cenou překračují 4000 eur. To je 100 000 Kč, ano.

reklama