Nejstrašidelnější herní série se vrací: Děsivý trailer nového dílu ukazuje zvrácené vražedné divadlo

Těšit se můžeme mimo jiné na účast herečky nominované na Oscara.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hororová videohra The Devil In Me
Supermassive Games

reklama

Hororoví specialisté ze studia Supermassive Games (Until Dawn) představují v čerstvém traileru poslední čtvrtý díl první sezony série The Dark Pictures Anthology. Jmenuje se The Devil In Me a jednu z hlavních rolí v něm ztvární irská herečka Jessie Buckley, která byla letos nominována na Oscara za vedlejší roli v dramatu Temná dcera, ale znát ji můžeme taky ze seriálů Černobyl, Fargo nebo Taboo.

Hororová videohra The Devil In Me
Autor: Supermassive Games Hororová videohra The Devil In Me

Příběh bude sledovat pětičlenný filmový štáb, který obdrží pozvánku do repliky domu prvního zdokumentovaného amerického sériového vraha H. H. Holmese, u něhož se odhaduje, že mohl připravit o život až 230 lidí... a jak už to tak bývá, všechno se ošlivě zvrhne. Těšit se můžeme na klasickou hratelnost série, kdy budeme postupně ovládat různé hrdiny a rozhodovat o jejich osudu. Udržíme je naživu a zjistíme, kdo nebo co za vším stojí?

Předchozí díly série zahrnují hry Man of Medan (2019), Little Hope (2020) a loňskou House of Ashes. Očekává se taky druhá sezona, jelikož si vývojáři ze Supermassive Games letos v únoru zaregistrovali pětici nových názvů – The Craven Man, Directive 8020, Intercession, O Death a Winterfold.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me
Autor: Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

Trailer ukazuje psychopatického „loutkaře“, který si užívá, když jsou jeho oběti vyděšené a trpí a hned se vybaví třeba filmová série Saw. Co se týče známých herců, tak Supermassive Games už mají na kontě i spolupráci s držitelem Oscara, kterým byl Remi Malek v jejich průlomovém hororovém hitu Until Dawn, kde se objevil i Peter Stormare nebo herečka Hayden Panettiere. Duchovním pokračováním Until Dawn by měla být hra The Quarry, která by měla vyjít už 10. června 2022.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!