Utajovaná změna v GTA Online: Zaplať, nebo jdi!

Korunka ke korunce a najedou jsou z toho tisíce.
V GTA Online se dějí poslední dobou podivné věci...
V GTA Online se dějí poslední dobou podivné věci...

reklama

Mikrotransakce jsou velké téma. Někdo je nesnáší, jiný je rád, že je díky nim nějaká hra zadarmo. Co ale nemá rád snad nikdo, jsou hry za plnou cenu, které vás nutí do dalších nákupů. A právě tak teď hráči začínají vnímat GTA Online. Proč?

Bourák za všechny prachy

V poslední době začali hráči pozorovat v „gétéáčku“ jednu zásadní změnu. Auta, která ve hře míjí, jsou podle nich agresivnější a bezdůvodně do nich najíždí. Kvůli tomu pak hráči musí platit za opravy a rychle jim dochází herní měna. Řešení? Vytáhnout peněženku a nakoupit za reálné peníze. Není divu, že se začalo řešit, jestli za tím stojí Rockstar a jestli je to úmyslné!

Zatloukat, zatloukat, zatloukat!

Jestli ale někdo čekal, že se tvůrci k něčemu takovému přiznají, tak je samozřejmě na omylu. Ti se raději k celé situaci vůbec nevyjadřují a na dotazy herních novinářů zásadně neodpovídají. Což by nám asi mělo něco napovědět! Otázka zní, jak dlouho jim to bude u hráčů procházet?

A tady naše kompilace, která ukazuje, jak si prostě v GTA Online na silnicích neužijete ani chvilku klidu:

Jak se na to díváte vy? Štvou vás podobné praktiky? A přestali byste kvůli tomu GTA Online hrát? Napište nám to do diskuze!

Pavel Pacák
eSuba.eu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!