V novém Call of Duty budou i zombíci! Jak se podaří napasovat zombie apokalypsu na druhou světovou válku?

Nebojte se, Zombie se objeví pouze ve svém vlastním módu...
Call of Duty: World War 2
Call of Duty: World War 2
Activision

reklama

O novém Call of Duty se mluví takřka každý den a detaily – ačkoliv se jich máme dočkat až v červnu během E3 – proudí ze všech stran. Tentokrát si povíme něco o multiplayeru a zombicích, které působí pro neznalé hráče jako rudý hadr na býka.

Předně je totiž nutné připomenout, že Zombie mód se netýká příběhu a žádným způsobem ho neovlivňuje. Zombíci jsou pouze kratochvíle, kterou si vývojáři jednotlivých dílů zpestřují práci a nabízí tento mód výhradně v multiplayeru. V kombinaci se hrou ze druhé světové války se pak samozřejmě skvěle hodí často využívané téma nacistických zombíků.

Pokud jste hráli CoD v poslední době, pak víte, že tento mód testuje schopnosti kooperujících hráčů, kteří se snaží ubránit před vlnami zombii, mezi nimi postupně vylepšují místo, které brání a získávají nové zbraně. Variace na oblíbený mód Horda, který zpopularizovalo například Gears of War, je velmi žádanou součástí a ruku na srdce – je zábavný.

Nové Call of Duty: World War II vyjde 3. listopadu pro PC, Xbox One a PlayStation 4 s tím, že poslední zmiňovaná konzole bude těžit z časové exkluzivity, kterou zaručuje smlouva Sony a Activisionu. Hráči na PS4 se tak dočkají DLC o něco dříve, nežli zbytek herního spektra.

reklama

reklama