V Zaklínači 3 se objevil skateboard! Tady je návod, jak ho dostat do hry a nezdržovat se už jízdou na koni!

Neortodoxní přístup k pohybu v Zaklínači řeší skateboard!
Geralt má skateboard!
Geralt má skateboard!
Maul Cosplay/CD Projekt RED

reklama

Vadí vám, že je jízda na koni v Zaklínači 3 zdlouhavá a ne vždy úplně přesná? Vadí vám, že při rychlém cestování od rozcestníku k rozcestníku musíte vytrpět zdlouhavé načítání? Pak pro vás mají řešení šikovní modaři! Do slavné hry totiž přidali skateboard a umožňují tak Geraltovi cestovat po světě mnohem rychleji!

Skateboard si do hry můžete nainstalovat pomocí modifikace Geralt of Rivia’s Pro Witcher 3, odkazující na slavnou hru Tony Hawk’s Pro Skater. Stažení vám zabere pár vteřin a instalaci vyřešíte jen překopírováním jednotlivých složek do složky s modifikacemi. Navíc si tím do hry nepřidáte pouze skateboard, ale dostanete i další vylepšení, které zejména zrychlují hru.

Jmenovitě do hry přibude rychlejší plavání a také zjednodušený souboj, vycházející ze systému ve druhém díle. Tedy typ útoku – těžký/lehký – a druhá akce, kterou může být krytí, vyhnutí, kotoul, sprint, čekání nebo další útok. Pokud vám nic z toho nevyhovujete a chcete jen jezdit na (neviditelném) prkně, samozřejmě se tak můžete zařídit a ostatní modifikace ignorovat…

 

reklama

reklama