Valhalla překonala Odyssey a stala se nejúspěšnějším dílem série Assassin's Creed. Chystají se velká rozšíření

Na skvělý začátek má hra navázat pořádnou porcí obsahu.
Assassin's Creed Valhalla / Odyssey
Assassin's Creed Valhalla / Odyssey
Ubisoft

reklama

Ubisoft zveřejnil, že Valhalla měla nejlepší start prodejů v historii série Assassin’s Creed a že se jedná o celkově druhou nejprodávanější hru na nových konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X. Navíc jde taky o nejhranější kus série – denně ji hraje zhruba dvojnásobek uživatelů než ve srovnatelném období předchozí díl Odyssey.

Hráči taky nejvíce utrácejí za herní předměty a dodatečný obsah, čemuž půjde Ubisoft více naproti. Dle slov finančního ředitele firmy Fredericka Dugueta dostane taky nejbohatší přidaný obsah – ano, ještě rozsáhlejší než v případě řeckého Odyssey.

Již dříve byla oznámena dvě velká placená příběhová rozšíření. Prvním bude na jaře Wrath of the Druids (Hněv druidů), ve kterém se severští mořeplavci vydají do Irska, kde se budou muset vypořádat s tamním klanem druidů. Druhý příjde v létě a bude se jmenovat The Siege of Paris (Obléhání Paříže). V něm se utkají s vojsky francouzského krále Karla III. zvaného Tučný.

Přislíbena byla i řada menších updatů a taky populární režim Discovery, který slouží jako rozšiřující historická encyklopedie celé hry a u předchozích dílů Origins a Odyssey byl k dispozici po omezený čas samostatně zdarma.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama