Vědci potvrdili, že diváci streamerek řeší v chatu především prsa! Co probírají u mužů?

Voda je mokrá, moře slané a zítra vyjde Slunce!
O čem se mluví v chatu streamerek?
O čem se mluví v chatu streamerek?
Twitch

Pokud sledujete Twitch a tamější streamy her nebo kreativní řádění šikovných lidí, určitě dokážete velice rychle rozlišit základní přednosti streamerek a streamerů. Do velké míry se to odráží v chatu a vědci z univerzity v Indianě konečně potvrdili to, co už všichni dávno vědí!

Do průzkumu bylo zahrnuto 200 kanálu na Twitchi, velkých i malých, a pod drobnohledem bylo zkoumáno na 70 milion zpráv v chatu. Výsledky vás rozhodně nepřekvapí – zatímco u mužů se řeší zejména hra, u žen to je fyzický vzhled streamerky.

Abychom byli konkrétní, u žen se nejčastěji objevují slova jako prsa, krásná, cosplay, oženit se nebo láska; kdežto u mužů to jsou převážně herní termíny typu body, skóre, rank, level, nebo spam.

Zároveň je ale nutné vzít v potaz, že průzkum začal už v roce 2014 a s přihlédnutím k tomu, jak rychle se všechny trendy mění, je klidně možné, že výsledky sesbírané dnes by dopadly trochu jinak. Přeci jen, éra prsatých streamerek upadá a i ženy se snaží upoutat vedle svého vzhledu také kvalitní hrou, či neotřelým uměleckým nadáním.

reklama