Vetřelci se vracejí v novém traileru plném akce, který fanoušky nadchnul i naštval

Už příští rok dorazí pořádná sci-fi řežba, v níž bude každý moment nepozornosti potrestán smrtí.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aliens: Dark Descent
Focus Entertainment

reklama

Záplavy krvežiznivých xenomorfů zamíří příští rok na PC, stávající i minulé konzole PlayStation a Xbox. Stane se tak v čerstvě oznámené akční hře Aliens: Dark Descent, která dostala stylový příběhový trailer, na jehož úplném konci je vidět i krátká ukázka z hratelnosti.

Půjde o single playerovou zeshora viděnou akci postavenou na spolupráci týmu v reálném čase. Skupina vojáků v něm bude čelit všem možným druhům vetřelců včetně facehuggerů, pretoriánů, nebo dokonce královny. Přitom bude často muset chránit a vyvést do bezpečí zaměstnance Weyland-Yutani Corporation.

Aliens: Dark Descent
Autor: Focus Entertainment Aliens: Dark Descent

„Pronikejte se svou četou rozsáhlými otevřenými úrovněmi a likvidujte nepřátele, udělujte rozkazy strategicky a intuitivně. Postupujte obezřetně, protože nepřátelé přizpůsobují svou taktiku vašemu chování a smrt je permanentní. Vytvořte unikátní cesty k přežití, odhalte zkratky a úkryty, nastavte detektory pohybu v trvalém světě, kde vaše činnost napořád ovlivňuje podobu levelů, píše se v nově spuštěném profilu hry na Steamu.

Každý z pěti vojáků v hráčově týmu může být zařazen do jiné třídy s unikátními schopnostmi, zbraněmi, zbrojí a perky. Samozřejmostí je systém postupného vylepšování. Hra vyjde někdy v roce 2023.

Pod trailerem se za krátký čas stihlo nasbírat značné množství zklamaných reakcí, které atmosférický trailer nalákal na hutnou záležitost v hororovém duchu, jako byla kultovní survival záležitost Alien: Isolation. Místo toho však dostanou top-down akční arkádovou řežbu.

Těšíte se, nebo vás zvolený žánr taky neoslovil?

Zdroj: Eurogamer

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!