Čeká nás velkolepé představení nového herního Vetřelce, který chce změnit svět. O čem bude?

Půjde o tísnivý horor, nebo spíše akční střílečku?
Alien
Alien
Creative Assembly / 20th Century Fox

reklama

Představení nové hry ze světa Veřelce je hodně blízko. První oficiální obrázky a podrobnosti se dozvíme v rámci předávání The Game Awards, které se uskuteční už v pátek 7. prosince. Mezitím vyplouvají na povrch zajímavé informace.

Hra se bude jmenovat Alien: Blackout, což je značka, kterou si nechala společnost 20th Century Fox nedávno zaregistrovat jako herní software. Další udičku pak nahodil na svém twitterovém účtu Geoff Keighley, což je pořadatel a moderátor The Game Awards. Jde o obrázek s povědomou retro grafikou a hláškou: WORLDS WILL CHANGE (Světy se změní). Písmeno W přitom jasně odkazuje ke společnosti Weyland, což je megakorporace známá z větřelčí ságy.

Přidal se i videoherní velikán Hideo Kojima, který je dobrým přítelem Keighleyho a zároveň fandou Vetřelce. Nechal se totiž vyfotit u u proslulého vetřelčího vajíčka.

Co už o Alien: Blackout víme? Mělo by jít o multiplayerový titul pro PC a konzole, který vzniká ve spolupráci FoxNext Games a Cold Iron Studios. FoxNext Games je novou herní divizí proslulého zábavního giganta 20th Century Fox. Cold Iron Studios sice vznikly v teprve roce 2015, ale v jeho týmu najdete veterány MMO a akčních her, z čehož je dost jasné, kam se bude Alien ubírat.

Smutní tak budou fanoušci zatím poslední velké vetřelčí hry s podtitulem Isolation. Ta stavěla hlavně na plíživém strachu, kdy se hráč snažil vetřelci vyhnout, protože v přímém souboji neměl šanci. Příští hra bude stavět na více akčním přístupu, který má však taky spoustu fanoušků z herní série Alien versus Predator.

Těšíte se na nového herního Vetřelce?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!