10 nejlepších herních trailerů z E3: Který sklidil největší ovace?

Letos se opravdu urodilo.
Nejlepší trailery z E3 2018
Nejlepší trailery z E3 2018
CD Projekt / Insomniac

reklama

... vybírat nejlepší herní trailery z letošního E3 byl tedy opravdu oříšek. Některé tiskovky sice celkově zklamaly, ale když jsme si pak prošli všechny ty lákavé trailery, museli jsme konstatovat, že herní průmysl zažívá skutečně zlatou éru. Tady je důkaz!

Cyberpunk 2077

Nejočekávanější hra současnosti od autorů Zaklínače se konečně ukázala v celé své kráse. Gameplay sice mohli vidět pouze vybraní novináři za zavřenými dveřmi, ale všichni mluvili o ukázce v naprostých superlativech a potvrdili, že Night City vypadá i během hraní jako v traileru. Živější město jsme ještě v žádné hře neviděli.

The Last of Us Part II

Gameplay trailer vzbudil při tiskovce ovace jako snad žádná jiná hra. Emotivní moment v ukázce střídá krvavý flashback, ukazující, že Ellie ušla od prvního dílu opravdu pořádný kus cesty. Letošnímu God of War jsme za dokonalé animace tleskali, tady navíc řveme a skandujeme. 

Ghost of Thushima

Je to marné. PlayStation 4 má prostě naprosto zabijáckou sestavu exkluzivních titulů a černý kůň letošního E3 to jenom potvrzuje. Akční hra ze samurajského Japonska nás dostala nádhernou grafikou, atmosférou a souboji, které vypadají jako z těch nejlepších asijských filmových klasik. Pokud můžete, pusťte si ve 4K!

Spider-Man

Jako první ze všech pecek z letošního E3 vyjde nový Spider-Man od Insomniac Games, a to už 7. září. Po dalších působivých ukázkách z gameplaye vyhlížíme tohle datum s ještě větší nedočkavostí. Tahle adaptace má všechno, co by správný Spidey měl mít - město plné ujetých zloduchů, dotažené a plynulé ovládání, pestré arkádové souboje a tuny mladického humoru a energie.

Fallout 76

Fallout nemůžeme ignorovat, přesto nás trailer úplně nezbavil pocitu, že série už nějaký čas přešlapuje na místě. Nový díl vypadá z ukázek opět podivně neohrabaně a technicky zastarale, tentokrát by to však měl snad vyvážit větším světem s důrazem na online prvky a survival. Tahle série by ale potřebovala buď radikální návrat ke kořenům nebo naopak nějaký restart s novým přístupem a hlavně enginem.

Forza Horizon 4

Forza je asi jedinou zavedenou závodní sérií, které v posledních letech nezažívá úpadek (díváme se hlavně na tebe, Need for Speed). Naopak kvete do krásy. Povedený Motosport 7 teď střídá nový díl arkádověji laděného Horizonu. A vypadá víc než skvěle. Obrovská online sdílená mapa tentokrát nabídne prostředí Velké Británie a hlavně všechna roční období. Kdo by nechtěl své supersporťáky mučit v hlubokých závějích?

Gears (of War) 5

Asi už jste slyšeli o tom, že chce Microsoft udělat z Gears of War nové Halo. Dost už prozrazuje zkrácení názvu a první trailer který ukazuje, že hlavní postavou bude tentokrát Kait Diaz. Vyhrocená emíčka "srdíčko vs povinnost" po zuby ozbrojených vojáků ve stylu televizních soap-oper nás tedy úplně nedojmuly, ale následující gameplay všechno napravil.

Beyond Good & Evil 2

Trailery umí Ubisoft Montreal opravdu skvěle, ale konečně už by to chtělo taky něco, co nás přesvědčí, že hra získává nějaký konkrétní tvar. Jenže, když se na konci objeví Jade, jsme ochotní čekat ještě dlouhé roky. Hlavně, ať to dobře dopadne!

Death Stranding

Hideo Kojima, génius, vizionář, tajemství, ujetost,  a nenarozené děti v baňce... bla bla bla! Ten chlápek nám prostě dál motá hlavu, i když tentokrát už snad pomalu začínáme tušit, co by mohlo být zápletkou a hlavně jak by se to mělo hrát. Tak trochu.

Skyrim: Very Special Edition

Skyrim už je portovaný snad na všechny dostupné konzole. Jenže Bethesda se nezastaví před ničím, takže nově si ho zahrajete taky v konverzační verzi s asistentem Alexa. Již brzy také na pagerech Motorolla nebo na vaší chytré lednici!

Kdo je váš favorit? Chybí v našem výběru?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama