Je to tady! Nejočekávanější hra od tvůrců Zaklínače má nový trailer a představila hlavního hrdinu

Letošní E3 možná zažilo svůj vrchol. Cyberpunk 2077 po dlouhých letech vystrčil růžky, i když na záběry z hraní si ještě budeme muset počkat.
Cyberpunk 2077 - trailer z E3 2018
Cyberpunk 2077 - trailer z E3 2018
CD Projekt RED

reklama

Tvůrci zbožňované herní série Zaklínač po dlouhých letech čekání konečně poodkryli svůj příští obří projekt Cyberpunk 2077. Velkolepý trailer představuje Night City, kde se bude celé sandboxové sci-fi RPG odehrávat, a taky hlavního hrdinu, skrývajícího se pod minimalistickým označením V.

Překvapením je, že trailer nenabízí očekávanou temnou atmosféru noční megalopole, ale místo toho ukazuje denní, prosluněný a barevný svět. Je však jasné, že hra bude stavět právě na kontrastu mezi dnem a nocí. 

Děj hry se bude točit kolem speciálních jednotek Psycho Squad, které se zabývají problémy s augmentovanými lidmi – jedinci vylepšenými pomocí kybernetických implantátů, které však často způsobují různé nebezpečné vedlejší účinky.

Tady je oficiální text k traileru:

Cyberpunk 2077 je příběhové RPG s otevřeným světem, která se odehrává v nejbarevnější a nejvíce nebezpečné metropoli budoucnosti Night City. Hrajete jako V, nájemný zabiják, který právě dostal svou první velkou zakázku. Ve světě cyberneticky vylepšených pouličních bojovníků, síťových mágů a korporátních hackerů života, právě dnes udělal první krok, aby se stal městskou legendou.

Trailer, který překypuje spoustou zajímavých detailů i skrytých vzkazů, splnil účel. Naše očekávání jsou ještě vyšponovanější. Co ta vaše?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama