Diablo IV vs. Overwatch 2: Tady máte všechny nové trailery od Blizzardu

BlizzCon 2019 patřil k těm požehnanějším ročníkům. Tady je naše stručné shrnutí!
Diablo IV
Diablo IV
Blizzard Entertainment

reklama

Letošní BlizzCon provázely značné obavy i očekávání. Ty první částečně rozehnal v projevu prezident Blizzardu J. Allen Black, který se omluvil za postup společnosti při cenzurování hráčů v souvislosti s protesty v Hongkongu. Řekl, že Blizzard postupoval ukvapeně a nesprávně, ale v dodatečných vyjádřeních doplnil, že na pravidlech oficiálních online přenosů a zákazu politických projevů během nich se nic nemění. 

Prakticky všechna očekávání pak byla naplněna, snad s výjimkou spekulovaného remasteru Diabla 2, který se (zatím?) nepotvrdil. Co se však potvrdilo, bylo plnohodnotné pokračování Diabla, které oznámil cinematický trailer i ukázky gameplaye s parádně temnou a krvavou atmosférou vracející se ke kořenům značky. Navíc vyjde už příští rok.

Diablo IV
Autor: Blizzard Entertainment Diablo IV

Druhého pokračování se dočká taky populární onlinová střílečka Overwatch, která zanechá všechny mapy, hrdiny i režimy z jedničky, ale přidá k nim ještě novou sadu map, postav i PvE novinek.

Hráči World of Warcraft čeká nová expanze Shadowlands, která kromě nového obsahu sníží maximální úroveň, aby se do hry vrátil lepší balanc. Hearthstone dostane přídavek Descent of Dragons se 135 novými kartami a novým režimem Battlegrounds.

Velice slibně vypadá taky svého času dost nenáviděná mobilní verze Diabla s názvem Diablo Immortal. Příběhově bude zasazena mezi druhý a třetí díl s daleko větším rozsahem a hloubkou, než jaká je u mobilních her zvykem. Vydání? Pravděpodobně začátkem nadcházejícího roku.

Diablo IV


Overwatch 2


World of Warcraft - Shadowlands


Hearthstone - Descent of Dragons

Diablo Immortal

Který trailer z letošního BlizzConu to u vás vyhrál?

reklama

reklama