VIDEO: 5 nejšílenějších věcí, které můžete zažít ve Far Cry 5

Vítejte v Hope County v Montaně, kde vás čekají boží zážitky na každém rohu.
Co všechno můžete zažít ve Far Cry 5
Co všechno můžete zažít ve Far Cry 5
Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pátý díl Far Cry sklízí úspěchy, protože nabízí hráčům přesně to, proč si celou sérii oblíbili – opravdu velké a zajímavé pískoviště, na kterém se můžou dosytosti vyblbnout. Že je příběh plný klišé a zase nabízí podobného záporáka s úchylkou nekonečně dlouhých ďábelských proslovů, které vám říká tzv. přímo do ksichtu? To už je zkrátka taky součást celé značky.

Při hraní Far Cry není o opravdu vypečené momentky nouze, ať už jde o strašidelné bugy, nebo opravdu ujetá setkání. Vybrali jsme pětici, která nejlepé vystihuje tohle dobrodružství v americkém vidlákově.

Takové milé setkání

To se tak jednou potkala parta vidláků v džípech, zuřivý los, přátelský medvěd a chtěli si tak nějak pokecat – pěstma, zubama a samozřejmě bouchačkama. A nad tím vším bděl Satan, který se postaral o různé fyzikální anomálie a další druhy chaosu. No, a takhle to vypadá ve Far Cry každou chvíli...

Neodjedeš!

Myslel si, že si naloží čtyřkolku a prostě si odjede. Ale to se panáček přepočítal!

Kdo říkal, že bílí muži neumějí skákat?

Někteří členové náboženského kultu musí mít přistup k opravdu nelidským zdrojům energie. Jinak si tohle neumíme vysvětlit.

Proč vždycky já?

Hrdina následující scénky si fakt nemůže říkat Štístko.

Krocan Terminátor

Jistě znáte památnou scénu z Terminátora, kdy T1000 vystoupí z plamenů a jde si pro svou oběť. A už jste viděli verzi z Montany?

Bonus: Mistr Stealth

Tiché čištění základen a osvobozování rukojmích k Far Cry neodmyslitelně patří. A naprostým mistrem v téhle činnosti je StealthGamerBR. Sledujte a kochejte se!

Paříte nové Far Cry? A stalo se vám něco podobného?

Reklama
Reklama