Finální trailer Wolfensteina II láká na velkolepé akční hody! Bude z toho nejlepší hra roku?

Nacisté mají další problém. A jak asi víte, jmenuje se BJ Blazkowicz...
Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein II: The New Colossus
Bethesda Softworks

reklama

Herní pecka Wolfenstein: The New Order nás před třemi lety nechala v napětí, jestli BJ Blazkowicz vůbec žije. Jistě, oznámení druhého dílu, jenž má podtitul The New Colossus, tenhle otazník rychle eliminovalo. Rozhodně nás to ale netrápí, jelikož další mise slavného vojáka vypadá lahůdkově.

Opět se podíváme do Ameriky, která prohrála druhou světovou válku a vládnou jí nacisté. A opět se bude chystat velká revoluce, který se má odehrát v roce 1961 a svrhnout celý nenáviděný režim. Pro BJe bude nejnovější bitva tou nejosobnější, protože zjistí, že jeho Anya čeká dvojčata. Připravte se tedy na pořádný akční odvaz, který snad bude mít stejně dobrý příběh jako minulý díl.

Dotáhne to Wolfenstein II na nejlepší hru roku? Kdo ví. Letošní konkurence není zas tak silná (hráči jsou nadšení hlavně z nové Zeldy a Horizon Zero Dawn) a nový launch trailer jen potvrzuje, že se tvůrci opravdu vyblbli. BJův návrat samozřejmě bude drsný až na kost, takže kdekoho mine. Pokud ale holdujete videohrám, které se nebojí intenzivních scén a malinovky, mohli byste být na konci října nadšení.

reklama

reklama