Hardcore hráč ovládá Call of Duty bubny. Hned napoprvé se mu povedl přesný zásah

Z gulagu ho dostala rychlá práce na činely.
Call of Duty hraje pomocí bicích
Call of Duty hraje pomocí bicích
Activision / screenshot / koláž

reklama

Hardcore hráči nedají dopustit na kombinaci klávesnice a myš. Mnoho však nepohrdne ani konzolovým herním ovladačem, na kterém se dá ve střílečkách taky dosáhnout slušného herního mistrovství. Ale že někdo předělá elektronické bicí, aby na ně mohl hrát Call of Duty: Warzone, to už je slušný úlet.

Právě tohle udělal herní streamer DeanoBeano, přičemž každá část sady bicích mu sloužila k pohybu jedním směrem, to samé platí pro pohled/míření či přepínání zbraní. Pro střelbu používá údery do činelu.

Stavba a učení pro něho nebyly ničím snadným, jak zdokumentoval na svém Twitchi, snad proto byl v totální euforii, když se mu hned při prvním hraní povedl přesný zásah, který ho dostal z gulagu zpátky na hlavní herní mapu. Je pravda, že mu soupeř naběhl přímo před mířidla, ale uměl jít štěstíčku naproti...

„Kdyby se mi ve Warzone podařilo někdy vyhrát, asi bych se zbláznil. Samozřejmě bych musel být v opravdu dobrém týmu, ale chtěl bych to aspoň zkusit – myslím, že by to bylo dokonalé,“ řekl v aktuálním streamu.

Úlet, co?

reklama

reklama