VIDEO: Je tu první trailer na Call of Duty z druhé světové! Tohle vylodění v Normandii bude vážně masakr!

Druhá světová válka v podání nejslavnější střílečky je velmi blízko!
Call of Duty: World War 2
Call of Duty: World War 2
Activision

reklama

Vývojáři ze studia Sledghammer Games dostáli svým slibům a na dnešní večer si pro nás přichystali první video z očekávaného Call of Duty. Vyjde 3. listopadu a bude se odehrávat ve druhé světové válce.

V rámci živého streamu byla odhalena spousta detailů, které se točí výhradně kolem příběhového režimu. V něm si zahrajeme za vojáky 1. pěší divize US, známou též jako The Big Red One. V kůži vojína Danielse si prožijeme vylodění v Normandii a následnou evropskou kampaň v Ardenách. Po vzoru Battlefieldu 1 ale ke slovu přijde i hratelná ženská postava, kterou bude francouzská odbojářka.

Ve hře se díky ní podíváme i do Paříže, což není zrovna tradiční destinace her ze druhé světové války. I proto si vývojáři slibují obrovský zájem a chtějí hráče uspokojit i ostatními herními módy. Tam bude spadat tzv. War Mode – v rámci kterého prožijeme nejslavnější bitvy ve stylu bojových arén – a samozřejmě i multiplayer, o kterém však bude řeč až během veletrhu E3 v červnu. Samozřejmostí je pak přítomnost Zombie módu, který se stává pro hry série Call of Duty doménou.

Teď už si ale vychutnejte trailer a dejte nám vědět, jak se vám líbil!

reklama

reklama