Kam zmizeli všichni lidé? V originální hře budete ovládat kočku a řešit s ní velkou záhadu

Konečně nějaká fakt originální hra!
Chystaná kočičí videohra Peace Island
Chystaná kočičí videohra Peace Island
Eric Blumrich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tahle hra si získá pozornost nejen u milovníků koček. Jmenuje se Peace Island a ujmete se v ní řešení záhady ostrova, z něhož zmizeli lidé a zůstaly jenom kočky. Konkrétně se budete moci vtělit do devíti z nich – každá bude mít své unikátní schopnosti a na některé úkoly budou dokonce muset spolupracovat, což nejde kočkám úplně nejlépe.

Úvodní obrazovka dema hry Peace Island
Autor: Eric Blumrich Úvodní obrazovka dema hry Peace Island

Hra momentálně míří do beta demoverze a ačkoli je v časovém skluzu, získává si stále větší pozornost a zástupy natěšených fanoušků. Hru nakopla sbírka na Kickstarteru a momentálně se financuje skrze Patreon. Původně ji vyvíjel jen nezávislý vývojář Eric Blumrich, teď mu pomáhá i malý tým, v němž jsou lidé podílející se na hrách jako Prune nebo GTA V.

Peace Island
Autor: Eric Blumrich Peace Island

Otevřený svět ostrova ve státě Maine můžou hráči prošmejdit s kočičí důkladností. Hra se nesoustředí na souboje, ale spíše na průzkum a řešení záhad. Hra slibuje čtyři odlišné oblasti, detailní interiéry, měnící se počasí i denní dobu, ale taky jiná zvířata. Dojde i na zvláštní druhy komunikace.

Kočičí výprava ve hře Peace Island
Autor: Eric Blumrich Kočičí výprava ve hře Peace Island

Kočičí hrdinové se budou jmenovat Boy, Gary, Calinaight, Anin, Girl, Zack, Ronan, Sushi a Elizabeth. Každý bude mít svůj osud, který bude často svázaný se zmizelým lidským majitelem. Podaří se je na ostrov vrátit? A chtějí to kočky vůbec?

Hra má být dostupná pro PC a Mac, včetně systému Oculus VR.

Získala si kočičí hra vaši pozornost?

Reklama
Reklama