VIDEO: Našlo GTA 5 svého přemožitele? Nová hra od tvůrců Assassin's Creed možná tuhle legendu sejme!

Jen aby ale vývojáři hráčům zase nelhali...
Watch Dogs 2
Watch Dogs 2
Rockstar / Ubisoft

reklama

První díl Watch Dogs je spojený s dvěma protichůdnými kauzami. V první řadě to byla obrovská očekávání, která vývojáři z Ubisoftu vyvolali díky první videím a ukázkám ze hry. Měli jsme se dočkat příslovečného next-genu, a to ve všech ohledech, to by však nesměla přijít ke slovu druhá kauza.

Ta naproti tomu mluvila o lžích a jednom velkém podvodu, protože finální verze hry nevypadala ani zdánlivě tak dobře, jak se původně slibovalo. Ubisoft ale sklonil hlavu a kráčí dál - už 15 listopadu totiž vydá druhý díl, který se chlubí zajímavým trailerem.

Můžete v něm sledovat hlavního hrdinu Marcuse Hollowaye, který v ulicích San Franciska bojuje proti zlým korporacím a samozřejmě kope za svůj vlastní úspěch. Hra by měla být otevřená do maximální možné míry a nabídne celou řadu šikovných elektronických vychytávek, které budete moci v průběhu celé hry využívat. Tak snad to vývojáři tentokrát nepřestřelí a opravdu se jim podaří postavit se na roveň dosud nepřekonanému GTA V! Ne, že bychom legendární hře přáli něco zlého, už by to ale zkrátka chtělo změnu...

reklama

reklama