VIDEO: Nová konzole od Nintenda bude trhák! Nechá vás totiž pomačkat vemena

Na podzim Nintendo představilo novou konzoli. Jmenuje se Switch a od konkurence se liší tím, že ji můžete vzít a vyrazit s ní ven.
Konečně taky hra pro vesnický lid!
Konečně taky hra pro vesnický lid!

reklama

To zní parádně. Jenže Nintendo to od fanoušků pořádně schytalo. Nelíbí se jim, kolik bude konzole stát, ani to, že na start dostane jen pár her. Existuje ale jedna věc, která všechnu kritiku přebije!

Vemeno v hlavní roli

Konzole bez her je k ničemu. Proto Nintendo na předváděčce ukázalo i pár nových titulů. Mario a Zelda už asi nikoho nepřekvapí. To zajímavější přišlo na řadu později. Řeč je o pařbě The 1-2 Switch. Jde o hru, kterou si můžete dát ve dvou a soutěžit v různých disciplínách. Záleží jen na vás. Dáte přednost tasení koltů, nebo se pokusíte stát nejlepší dojičkou?

Do poslední kapky

Počkat! Dojičkou?! No jasně. V The 1-2 Switch budete pomocí pohybového ovladače tahat za virtuální vemena a dojit mléko jako o život. Druhý ovladač dostane do ruky váš kámoš a pak už to bude jen o tom, kdo toho nadojí víc. No ty krávo! Lepší důvod pro koupi nové konzole nenajdete!

Co si o téhle hře myslíte vy? Bude z toho hit? Dočkáme se nového e-sportu a budeme na turnajích s napjatým dechem sledovat, kdo z téhle pařby vymáčkne vydojí víc?

Pavel Pacák
eSuba.eu

reklama

reklama