PlayStation oznámil datum vydání nového Spider-Mana. Bude i na PC a Xbox?

Jedna věc je jistá – nový Spider-Man se zařadí mezi videoherní události roku.
Spider-Man 2018
Spider-Man 2018
Insomniac Games

reklama

Uběhlo pěkných pár let od doby, kdy jsme si naposledy mohli zahrát Spider-Mana jako hru. Jenže The Amazing-Spider-Man 2 byl těžce průměrný zážitek, podobně jako jeho filmový předobraz. Což se nový Spidey na PlayStation 4 chystá rázně změnit a podle ukázek i prvních ohlasů tomu můžeme věřit. 

Nové videoherní zpracování od Insomniac Games (Ratchet & Clank, Resistance, Sunset Overdrive) teď přišlo s novou dávkou informací. Víme, že nakonec vyjde až 9. září, a že opravdu bude exkluzivně pouze na PS4. Na Twitteru Insomniac Games se totiž potvrdilo, že se PC a Xboxové verze nedočkáme ani v budoucnu, aby se z oné exkluzivity nestal jen prázdný marketingový trik.

Nová pavoučí hra bude vyprávět vlastní příběh mladého Petera Parkera, který nebude nijak svázán s žádným filmem nebo komiksem. Má ho však pod kontrolou samotný Marvel, takže dlouholetí fanoušci pavoučí série (snad...) můžou zůstat v klidu.

Že byste se rádi podívali "do zákulisí"? Není problém. Tvůrci ho odhalili v tomhle videu a níže máte i novou dávku záběrů z hraní galerii s kupou fotek ze samotné hry.

reklama

reklama