VIDEO: Pokémon GO se rozrostl o 80 nových příšerek! Tady se na ně můžete podívat

Chytne tahle mánie druhý dech?
Pokémon GO
Pokémon GO
Niantic

reklama

Ačkoliv se už o Pokémon GO ani zdaleka nepíše tak oslavně, jako tomu bylo ještě před necelým rokem, pořád se hra těší mezi ostatními mobilními aplikacemi velké popularitě. Nová vlna, která by mohla opět zažehnout globální zájem, je ale konečně tady - přichází 80 nových pokémonů!

O tomto rozšíření se mluvilo už poměrně dlouho a čekání je u konce! Vývojáři ze studia Niantic vydali video, ve kterém nové příšerky představují a podle slibu se jim podařilo vylepšení vydat ještě tento týden! Spolu s tím je k dispozici i nové ovoce, abyste mohli pokémony druhé generace lákat efektivněji a došlo na odstranění některých bugů.

Počítá se také s evolučními kameny, které budou moci z pokémonů první generace (jako je třeba Onix nebo Seadra), učinit pokémony o generaci vyšší, v tomto ohledu ale zatím nejsou k dispozici žádné konkrétní či bližší detaily. Snad tedy dojde alespoň na možnost vzhledu vaší herní postavičky a doufejme i drobností v bojovém systému. Rok od svého uvedení už začíná Pokémon GO vypadat jako plnohodnotná hra!

reklama

reklama