VIDEO: Prsa, mrtvoly i emoce! Overwatch má vlastní film, ve kterém konečně zjistíte osud krásné Mercy

Neptejte se, co mohou udělat vaše oblíbené hry pro vás. Ptejte, co můžete udělat pro ně!
Nový fanouškovský film ke hře Overwatch ukazuje příběh hrdinky Mercy.
Nový fanouškovský film ke hře Overwatch ukazuje příběh hrdinky Mercy.

reklama

Takhle vzletně by se slovy klasika dala označit tvorba německých herních fanoušků ze studia Lupin Productions, kteří si zamilovali zejména pařbu Overwatch. A to tak, že místo, aby si stěžovali na její nedokonalosti jako řada jiných, mají ji rádi takovou, jaká je. A pro další šíření její slávy o ní dokonce natočili krátký film.

Nejde však o žádnou nedůstojnou estrádu, která by vznikla o nudném sobotním odpolední po jedné z mnoha nezapomenutelných pátečních kaleb. Heroes Never Die, jak se celý krátký snímek jmenuje, je ambiciózní a nenudí!

Na paškál si vzal jednu z postav hry, konkrétně Mercy. V devíti minutách rozvíjí alternativní dějovou linii, která (jakž takž) poutavě přibližuje její příběh.

Ačkoli se tento kraťas odehrává pouze v několika scénách, nechybí v něm nic, co by měl pořádný film obsahovat – emoce, tklivý příběh, nevratné ztráty, vymakané kostýmy (i když tak trochu ve stylu cosplay) a samozřejmě ani hluboké dekolty hlavních hrdinek. Ostatně, nejlepší bude, když si názor uděláte sami!

Natočili byste snad také film z vaší oblíbené hry? A která by to byla?

-naj
eSuba.eu

reklama

reklama