Revoluce v hraní! Razer umožní, že zásahy kulek ucítíte na těle

Zcela nová éra vibrací.
Razer HyperSense
Razer HyperSense
Razer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herní specialista Razer hodlá změnit náš herní zážitek. Dosud jsme byli zvyklí na vibrační odezvu z herního ovladače nebo volantu, jenže nová řada herního příslušenství s označením Razer HyperSense ji podstatně rozšiřuje – konkrétně o speciální klávesnici, myš, křeslo a dokonce sluchátka.

Ve hrách, které funkci podporují, zkrátka ucitíte každý náraz nebo střelu - veškeré příslušenství bude různým způsobem vibrovat. Samozřejmostí je pak vystižení směru. Opěradlo křesla například logicky upozorní, když vás někdo kropí zezadu.

Na veletrhu CES si HyperSense vyzkoušeli první novináři ve hrách Overwatch a Doom. Jejich reakce byly velice pozitivní, takže nepůjde pouze o lacinný gimmick, ale technologii, která má šanci přinést revoluci ve funkčnosti herního příslušenství a vydlážit cestu do budoucnosti, tedy k celotělní haptické kombinéze.

Uvidíme, nakolik funkci podpoří vývojáři her. Razer slibuje, že HyperSense bude v omezené míře fungovat i u starších nepodporovaných titulů. Kdy půjde celá sada na trh a kolik bude stát? To výrobce bohužel zatím neprozradil.

Koupili byste si vibrační myš, sluchátka či rovnou křeslo?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama