Hráči v Red Dead Online zaznamenali podivné rakve padající z nebes. Co to sakra znamená?

Ve městě Saint Denis se děje něco podivného.
Tajemné lodě v Red Dead Online
Tajemné lodě v Red Dead Online
Rockstar Games / reddit.com

reklama

Sociální sítě a YouTube zaplavila videa od hráčů online bety Red Dead Redemption 2. Všichni totiž zažili velice podivnou událost, když se pohybovali ve městě Saint Denis. Najednou začaly z nebe pršet jakési ohořelé lodě, které vypadají trochu jako plovoucí rakve. Často taky vyskakují uprostřed ulic, které se pak stávají neprůjezdné a hráči je musí přelézat nebo objíždět.

Komunita se hned začala zabývat, co tato pohřebiště lodí mohou znamenat. Zdá se totiž velice nepravděpodobné, že by se jednalo o nahodilou chybu, kterých je samozřejmě v beta verzi stále mnoho. "Někdo je vyvolává," spekuluje uživatel miyucuk na Redditu. "Musel najít nějakou chybu v kódu a využívá ji. V mojí hře včera lodě doslova pršely z nebes," doplnil.

Někteří hráči dokonce začli spekulovat, že mělo původně jít o nějakou škodolibost od vývojářů, kterou chtěli poutat pozornost k novému hernímu prvku, který se ve hře chystá. Jenže škodolibost se jim zásahem glitche trochu vymkla z rukou.

Každopádě v online městě Saint Denis není v těchto dnech bezpečně. Hromady lodí se totiž často zběsile melou a v ulicích se navíc objevují i jejich neviditelné verze, do kterých hráči lehko vrazí, a mohou tak zabít i svého koně. Ještě že smrt mnohdy drahocených koní není v online verzi definitivní.

Rockstar na dotazy ohledně glitche zatím nereagoval, ale určitě už se snaží dostat temnou flotilu z ulic města.

Taky vám lodě zkřížily cestu?

reklama

reklama