Další důkaz, že je Red Dead Redemption 2 nejpromakanější hra roku

V téhle hře si prostě každý žije svým životem. A to doslova!
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Rockstar Games

reklama

Mnoho her o sobě tvrdí, že nás přenese do realistického světa, kde se všechno řídí svými zákony a který jako by žil, i když zrovna nejsme poblíž. Jenže většinou to jsou jen prázdné fráze, které se při bližším zkoumání rozplynou jak pára na hrncem. V nové pecce Red Dead Redemption 2 to tak úplně neplatí...

Přišel na to youtuber DefendTheHouse, který se rozhodl stalkovat náhodná NPC, aby přišel na to, jestli jenom předstírají nebo se pohybují v jednoduchých smyčkách mezi prací a postelí – jako by to v reálnu vlastně spouta lidí nedělala, což? Přišel na to, že spousta z nich během dne vystřídá několik činností a mnozí z nich žijí zase naopak spíše v noci.

Americkou klasikou je rančer, který si většinu dne hledí svého stáda nebo přenáší balíky a v noci si zajde s kámošema na panáka. Ale nijak to nevyhrotí, aby si zase ráno mohl hledět svých oveček.

Zajímavější je třeba dělník na stavbě, který si několikrát za den odskočí na jídlo a na skleničku, večer už si to nekomplikuje a dává jenom skleničky, aby nemusel utrácet za hotel nebo ubytovnu. Spí totiž rovnou v saloonu na stole. I tak se žije v Red Dead Redemption. Myslete na to, až zas někoho zastřelíte.

Zkusili jste někdy ve hře sledovat náhodné postavy? 

reklama

reklama