VIDEO: Sledujte záznam tragédie na Twitchi! Hráč zemřel po 22 hodinách při streamování World of Tanks

Ani za monitorem není zcela bezpečno.
Tragická smrt v přímém přenosu na Twitchi...
Tragická smrt v přímém přenosu na Twitchi...

reklama

Zdá se, že stará pravda, že všeho moc škodí, se opět potvrdila. Scéna extrémně populárních tankových bitev totiž zažila nedávno tragickou událost, při níž zemřel teprve pětatřicetiletý populární streamer Brian „Poshybrid“ Vigneault.

Otec tří dětí zemřel poté, co 22 hodin v kuse streamoval na Twitchi své herní umění ve World of Tanks. Zničehonic, uprostřed streamu. Vzhledem k tomu, že vysílal živě, všichni jeho diváci byli téhle tragické události svědky. Příčiny jeho úmrtí nejsou dosud zcela objasněny. Je to tak trochu záhada, ale pravděpodobně šlo o kombinaci problému se srdcem a nedostatečného spánku.

Celá věc je o to smutnější, že Brian odešel navždy při hraní pro dobročinnou nadaci Make-A-Wish. V rámci hromadění prostředků pro dobrý účel streamoval několik dní v řadě v podstatě non-stop, ve dvaceti a více hodinových nepřetržitých várkách s pouze minimem přestávek na krátký spánek.

Tenhle nášup bohužel obětavému Brianovi asi zrovna nepřidal. Nabízí se tedy poradit, abyste hráli s rozumem. Jenže kdo z nás kdy nekašlal na spánek, když se zrovna zažral do nějaké pořádné pecky... I proto s Brianem soucítíme.

-naj
eSuba.eu

reklama

reklama