Tvůrci Zaklínače streamují tajemnou zprávu. Blíží se očekávaný gameplay Cyberpunku 2077?

Teď by to jen někdo měl co nejdřív dekódovat.
Tvůrci Zaklínače umístili na YouTube tajemné video. Blíží se nová ukázka z jejich chystané hry?
Tvůrci Zaklínače umístili na YouTube tajemné video. Blíží se nová ukázka z jejich chystané hry?
CD Projekt RED

reklama

Hráči na ten moment čekají jak na příchod mesiáše, protože se o něm už dlouhé měsíce mluví, ale nikdo ho nemohl vidět na vlastní oči, tedy kromě vybraných novinářů. Řeč je samozřejmě o záběrech z hraní zřejmě asi nejočekávanější hry současnosti Cyberpunku 2077.

Všichni, kdo gameplay zatím viděli, mluví o něm v superlativech, a mnoho z novinářů dokonce hru považuje za revoluční v zobrazení otevřeného světa – ten překypuje detaily, ohromnou mírou interaktivity a nepředvídatelnosti; zkrátka pocitem, že jste se skutečně ocitli v Night City v kyberpunkové budoucnosti.

Bralo se za jasnou věc, že polské studio CD Projekt RED chce kampaň pojmout podobně jako v případě své předchozí slavné série Zaklínač. V případě třetího dílu také nejdříve gameplay ukázala za zavřenými dvěřmi a dlouhou dobu napínala hráčskou komunitu. Tím kolem hry vytvořila auru tajemna a pocit očekávání.

Jenže teď CD Projekt RED začal streamovat kryptické video s opakujícím se kódem, který se v různých verzích objevil už v nedávném traileru na hru. Znamená to, že nás konečně čeká tolik očekáváný gameplay? Rozkóduje ho někdo nebo se snad jedná o kódy pro zakoupení Zaklínače na Steamu, jak někteří hráči vtipkují?

Co myslíte?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama