VIDEO: Tohle je ten nejšílenější kaskadérský kousek z GTA V! Lepší nenajdete, napodobit nelze!

GTA V
GTA V
Rockstar

reklama

Dalo by se říct, že GTA V bylo hráči kompletně vytěženo. Hra vyšla už v roce 2013, příběh se nedočkal svého rozšíření a možnosti online části se už v zásadě pouze opakují. Není jich málo a stále jsou nesmírně zábavné, to bez debat, ale přeci jen už hra začíná trochu stárnout.

Pořád se ale najdou hráči, kteří si ji umí náležitě užít a stále hledají věci, které před nimi nikdo jiný nezkusil. A dost pravděpodobně je nezkusí ani po nich. V tomto konkrétním případě se bavíme o redditorovi s přezdívkou I-Orion-I, který dokázal něco neskutečného.

Na vylepšené motorce s raketovým pohonem vystoupal vysoko do oblak a pak se volným pádem po hlavě pustil směrem k díře v nápisu obchodu Liquor Hole. Nemusíme snad dodávat, že díra je opravdu malá, sotva se do ní vejde člověk, a vše navíc bylo nutné načasovat s vypuštěním padáku, aby se hráč před obchodem nerozmáznul.

Jediné, co nadšeného kaskadéra trápí, je to, že nikdo nevzdal jeho snaze hold. Údajně kdosi z chodců po dosednutí na zem pronesl něco ve stylu: "Tohle fakt nevidíš každý den," ale to bylo vše. Holt, obyvatelé Los Santos jsou na podobné kousky už prostě zvyklí a nevyvedou je z míry...

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!