Strhující trailer Jedi: Fallen Order: Tohle je přesně ta Star Wars hra, na kterou jsme čekali

Prosím, ať se to nepokazí!
Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi: Fallen Order
Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Plnokrevné singleplayerové Star Wars dobrodružství je na cestě a navíc dorazí už 15. listopadu 2019 na PlayStation, Xbox i PC. Trailer na Star Wars Jedi: Fallen Order nás naplňuje optimismem – ukazuje, že tahle akční adventura nebude jen efektní podívanou, ale hlavně sevřeným příběhem od mistrů řemesla z Respawn Entertaiment (Titanfall, Apex Legends).

Hlavním hrdinou bude Cal Kestis, kterého ztvární Cameron Monaghan (seriály Shameless a Gotham). Ten je jedním z posledních učedníků řádu Jedi, kteří přežili Příkaz 66. Ten měl na konci filmové epizody Pomsta Sithů navždy vymazat všechny rytíře Jedi z vesmíru.

Star Wars Jedi: Fallen Order
Autor: Electronic Arts Star Wars Jedi: Fallen Order

V kůži Cala budeme rozvíjet své schopnosti Síly, zlepšovat umění boje se světelným mečem a objevovat tajemství dávno ztracené civilizace. Zároveň budeme muset zůstat neustále krok před Impériem a jeho smrtícími Inkvizitory.

Tvůrci slibují, že hra bude čistě singleplayerovým dobrodružstvím z pohledu třetí osoby zcela bez mikrotransakcí či lootboxů. Navíc se vyhne kontroverznímu enginu Frostbite a bude postavena na prověřeném Unreal Enginu 4. Ten má minojiné umožnit opravdu komplexní souboje, které uspokojí i náročnější hráče. Více však ukážou až první gameplay videa.

Věříte, že se po letech dočkáme pořádné příběhové Star Wars hry?

Reklama
Reklama