Terminátor se vrací v nové videohře, kde vedete odboj proti Skynetu. Sledujte velkolepý trailer!

Nová možnost, jak nakopat kovové zadky strojům Skynetu.
Terminator Resistance
Terminator Resistance
Reef Entertainment

reklama

Už na konci října se do kin podívá nový Terminátor s podtitulem Temný osud, ale teď přišlo ještě jedno nečekané oznámení a rovnou v podobě plnokrevného traileru. Čeká nás totiž také videohra Terminator Resistance, která má navíc v Evropě vyjít už 15. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Co přesně slibuje?

Bude se jednat o first person akci z postapokalyptického Los Angeles, takřka 30 let po událostech z Judgement Day. Budeme bojovat coby voják Jacob Rivers v řadách lidského hnutí odporu pod vedením slavného Johna Connora. Utkáme se samozřejmě s armádou strojů Skynetu.

Terminator Resistance
Autor: Reef Entertainment Terminator Resistance

Postavíme se prý proti všem typům robotů známých z filmové ságy, včetně ikonického modelu T-800. Slíbeno je i vylepšování postavy a zbraní, craftování nebo obchodování s předměty, které posbíráte na bojištích. Kromě příběhovým misí pak budeme plnit i vedlejší úkoly. Zcela otevřený svět nás však nečeká.

Ukázka nabízí celkem slušnou porci audiovizuálního pozlátka, které se však při bližím pohledu začíná odlupovat – myslíme třeba mimiku obličejů nebo strnulé pohyby i chování zbraní. Varováním je taky polské studio Teyon a vydavatel Reef Entertainment. Ti totiž stojí za nepovedenou filmovou adaptací Rambo: The Video Game.

Terminator Resistance
Autor: Reef Entertainment Terminator Resistance

Teminator Resistance tak s nejvyšší pravděpodobností bude jen neambiciózní herní jednohubkou pro hardcore fanoušky Terminátora a nenaváže na své slavné předchůdkyně, které ve své době přepisovaly pravidla akčních videoher – myslíme tituly The Terminator: Future Shock (1995) nebo jeho následovníka The Terminator: Skynet (1996).

Co říkáte na první trailer hry Terminator Resistance?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!