VIDEO: Tvůrci Falloutu 4 obsadili do hry zemřelého fanouška. Jeho postava navíc ve hře funguje jako dobrosrdečné zjevení!

Tvůrci Fallloutu vzdali hold fanouškovi a my vzdáváme hold jim!
Postava zemřelého fanouška ve hře Fallout 4
Postava zemřelého fanouška ve hře Fallout 4

reklama

Tvůrci počítačových her mají často plná ústa o skvělém vztahu a sounáležitosti s fanoušky. Jenže upřímnost takových slov se obvykle těžko ověřuje. Až však někdy znovu uslyšíte taková slova od pánů a dam z Bethesdy, můžete si být jisti, že je myslí vážně do poslední slabiky.

Tvůrci mimo jiné Falloutu 4 totiž nyní předvedli dechberoucí gesto, které si nemůžeme nechat pro sebe. Před necelým čtvrt rokem napsal NoohjXLVII na populárním internetovém diskusním portálu Reddit o tom, jak mu hraní Fallout 4 pomohlo vypořádat s náhlou smrtí jeho otce. Bohužel, tenhle thread se brzy dočkal smutného updatu, když fanouškovi Falloutu zemřel na komplikace spojené s cukrovkou i jeho čtyřiadvacetiletý bratr Evan, taktéž velký milovník hry z postapokalyptického prostředí.

Ku překvapení všech nezůstalo vlákno utajeno tvůrcům z Bethesdy. Ti na něj naopak zareagovali nevídaným způsobem, když v updatu do Falloutu 4 obsahujícího tzv. Nuka-World obsadili jako NPC právě i Evana.

Jak se přitom můžete sami přesvědčit, borci z Bethesdy věnovali Evanovi nevídanou péči, navíc jeho postavu vymodelovali jako ve světě Falloutu prakticky nevídaného dobráka. My dáváme všechny palce nahoru. A vy?

Ondřej Najman
eSuba.eu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!