GTA z Bradavic uniklo na internet! Nová videohra ze světa Harryho Pottera vypadá famózně

Opět se podíváme do Bradavic a tentokrát by to mělo být opravdu pořádné videoherní dobrodružství.
Nová hra ze světa Harryho Pottera se blíží. Ale Harryho v ní nepotkáme.
Nová hra ze světa Harryho Pottera se blíží. Ale Harryho v ní nepotkáme.
20th Century Fox /Warner Bros.

reklama

Videoherní divize Warner Bros. se chystá oživit kouzelnický svět Harryho Pottera ve velkém stylu. Dokazují to uniklé záběry z hraní tajně připravovaného akčního RPG s otevřeným světem, které by mělo dostat název Harry Potter Magic Awakened. Na starost ho má studio Avalanche Software (autoři např. Disney Infinity), které Warneři koupili na začátku minulého roku.

Uniklé záběry ukazují pouze amatérsky nahraný výsek obrazovky, ale je z nich vidět například menu pro vytvoření postavy, krásné interiéry Bradavic nebo kouzlení a souboje. Čekat nás má nádherný propracovaný svět, který nás doslova okouzlí a požene za odhalením pozůstatků prastarých temných sil v Zapovězeném lese.

VIDEO JE MAZÁNO Z YOUTUBE, PRO SLEDOVÁNÍ KLIKNĚTE ZDE

Prozkoumávat budeme moci spoustu známých i neznámých míst, ale samotný příběh nebude mít nic společeného s knihami ani filmy, odehrávat se totiž bude v 19. století, kdy ještě nikdo ze známých hrdinů nebyl na světě (možná profesor Brumbál?). 

Ve hře prozkoumáme i krajinu kolem Bradavic
Autor: Warner Bros Ve hře prozkoumáme i krajinu kolem Bradavic

Ústřední postavou Bradavic má být ve hře profesor Elezar Fig. Hlavního hrdinu si vytvoříme sami, rozhodneme tedy, zda půjde o kluka či holku a jaký bude mít vzhled a vlastnosti – jak se sluší ve správném RPG.

Při výpravě se budeme učit vyrábět lektvary, seznamovat se s fantastickými zvířaty, učit se nová kouzla a hlavně sami rozhodneme, zda se přikloníme na stranu dobra či zla.

Taky jste tak natěšení?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!